Eskişehir halı yıkama hizmeti talep ettim, cep telefonuma doğrulama mesajı gelmedi, ne yapmalıyım?

Cep telefonunuza doğrulama mesajı gelmedi ise, info@eniyihaliyikama.com adresine e-posta atmanızı yada 08503051670 numaralı şirket hattımızı aramanızı rica ederiz.

Telefon doğrulama işlemi kurumsal firmalar için öncelikli bir iş adımıdır. Talep edilen Eskişehir halı yıkama hizmetlerinin belirli güven ve sadakat ortamında yapılması için vazgeçilmez bir yöntemdir.

Müşterilerimizin gerçek bir müşterimi yoksa sanal bir müşterimi olduğunu anlamamız için telefon doğrulama işlemi yapmak zorundayız. Amacımız en iyi halı yıkama hizmeti almak isteyen gerçek müşterilerimizi Eskişehir halı yıkama firmaları ile buluşturmaktır. Eğer telefon numarası doğrulama işlemi yapmaz isek Eskişehir halı yıkama firmalarını sanal talepler ile meşgul etmiş oluruz. Bazı müşterilerimizi neden böyle bir doğrulama işlemine gerek var diye düşünebilirler. Ancak sitemizin güvenli ve doğru bir şekilde çalışması için bu tip güvenlik önlemleri almak zorundayız.  Örneğin, bir şahıs birden fazla uydurma telefon numarası ile Eskişehir halı yıkama firmalarından halı yıkama hizmeti talep edebilir. Bu durumda oluşacak bu sahte talepler ile gereksiz yere Eskişehir halı yıkama firmaları meşgul olmuş olacaklar. Hatta bu yüzden zaman, para, ve motivasyon kaybına uğramaları muhtemeldir.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize ulaşın, size yardımcı olalım.
WhatsApp Destek Hattı