Siteniz üzerinden Eskişehir halı yıkama teklifi alırken herhangi bir ücret öder miyim?

Halı yıkama teklif talebinde bulunan müşterilerimizden kesinlikle herhangibir ücret talep edilmez. Müşterilerimize ücretsiz olarak , bulundukları lokasyondaki en iyi halı yıkama firmalarının teklif vermesi sağlanır. 

Sitemizin gelir kaynağı Eskişehir halı yıkama firmalarından almış olduğu cüzi miktardaki komisyondur. Müşterilerimiz herhangibir ücret ,komisyon almadan özgür bir şekilde sitemizi kullanabilmektedirler. Sitemizin amacı en iyi Eskişehir halı yıkama firmaları ile değerli müşterilerimizi ortak bir platformda buluşturabilmektedir. Bu şekilde müşterilerimiz çok hızlı, verimli ve güvenilir bir şekilde en iyi Eskişehir halı yıkama firmasına ulaşabilmektedirler.

Müşterilerimiz kendileri için uygun olan halı yıkama teklifini seçtikten sonra, ilgili firmadan halı yıkama hizmetini alırlar. Eskişehir halı yıkama firması halıları müşterimize teslim ettikten sonra , müşterimiz halı yıkama firmasına kapıda ödeme yaparak hizmetin karşılığını öder.

Bizlerin ilk önceliği müşterimizi en iyi halı yıkama firmaları ile güvenli ve hızlı bir şekilde buluşturabilmektir. Müşterimizden kesinlikle ilave bir ücret komisyon alınmamaktadır.

 

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize ulaşın, size yardımcı olalım.
WhatsApp Destek Hattı