Hakkımızda

Şirketimizin temel amacı, halı yıkama sektörüne farklı bir yaklaşım ve bakış açısı getirerek müşteri odaklı yepyeni bir hizmet sunmaktır. Bu sistemde müşteri çok hızlı bir şekilde semtinde bulunan en kaliteli halı yıkama firmalarına ulaşma imkanı bulmaktadır. Müşterilerimizin halı yıkama firması bulmak için sokak,sokak gezmesine, tanıdıklarından soruşturmasına, Google'da aramasına gerek kalmadan eniyihaliyikama.com'u kullanarak çok hızlı bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

Şirketimizin kuruluş çalışmaları 2017 yılında başlamış olup, tüm altyapı ve donanımları ile Mayıs 2018 tarihinde hizmete girmiştir. Şirketimiz referans olarak Amerika'daki hizmet sektöründeki öncü firmaları (Thumbtack, Takelocal…) referans alarak, halı yıkama hizmeti için sistemini geliştirerek olgunlaştırmıştır.

Halı yıkama hizmetindeki öncelikli amacımız müşterimize güven veren şeffaf ve rekabetçi bir altyapı kurabilmektir. Peki bu güven ortamını nasıl yaratacağız?

Müşterilerimiz hizmet aldıkları halı yıkama firmaları için puanlama ve yorum yazarak halı yıkama firmalarının vermiş olduğu hizmete ait gerçek bir değerlendirme yapabilmektedirler. Eniyihaliyikama.com tarafından geliştirilen yazılım ile bu yorum ve puanlamaya göre halı yıkama firmaları değerlendirilmekte ve en iyi firmalar sistemde önceliklendirilir. Bu uygulama ile müşterilerimizin en iyi halı yıkama firmaları ile buluşması sağlanmaktadır.

Eskişehir'li müşterilerimiz Eskişehir'de bulunan en iyi halı yıkama fimalarına artık çok kolay ulaşabiliyor.

Aradığınızı bulamadınız mı? Bize ulaşın, size yardımcı olalım.
WhatsApp Destek Hattı